стрічка

Турійські баскетболісти зайняли третє місце на турнірі в Ратному

17 Січня 2022, 08:37
Турійські баскетболісти зайняли третє місце на турнірі в Ратному 491

Юні баскетболісти Турійщини стали призерами «Різдвяного турніру - 2022», який відбувся у селищі Ратне.

Про це інформують на сайті Турійської селищної ради.

Участь у змаганнях взяли вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Команда Турійської громади гідно провела спортивні поєдинки і в результаті здобула «бронзу». Переможцями стали господарі турніру – ратнівчани. Друге місце – у команди з Володимира.

Під час урочистої частини переможців та призерів нагородили кубками та медалями відповідних ступенів.

Як повідомив представник спортивної організації «Колос» Олександр Лемещук, 2 лютого стартує спартакіада школярів з баскетболу Турійської громади. Спочатку зіграють команди ліцеїв, а 4 лютого позмагаються гімназисти. В результаті з кращих гравців буде створена команда, яка представить нашу громаду на обласному рівні.