Паралімпійські ігри на порозі: Юлія Батенкова-Бауман з Ковеля виборола «бронзу» в Норвегії

16 Січня 2022, 17:36
Юлія Батенкова-Бауман 788
Юлія Батенкова-Бауман

У Ліллехаммері в Норвегії відбувається чемпіонат світу з зимових видів спорту 2021, який стане передостанньою змагальною сходинкою перед Паралімпійськими іграми 2022 в Пекіні.

Про це інформує Національний паралімпійський комітет України у фейсбук.

Національна паралімпійська збірна команда 15 січня яскраво продовжила змагання чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, виборовши 7 медалей, серед яких 1 золота, 2 срібні та 4 бронзові нагороди у біатлоні (спринт).

Справжнім тріумфом України став український подіум у виконанні спортсменок у класі стоячи на дистанції 6 кілометрів, де біатлоністка з Ковеля Юлія Батенкова-Бауман виборола бронзову нагороду.

Загалом за два змагальні дні у доробку українських паралімпійців – 8 нагород – 1 золота, 2 срібні та 5 бронзових медалей.