стрічка

У Шацьку змагалися бігуни на ковзанах

13 Січня 2022, 13:39
У Шацьку змагалися бігуни на ковзанах 247
У Шацьку змагалися бігуни на ковзанах

У Шацьку на озері Велике  Чорне відбувся цікавий захід, який організували вперше, –  змаганням з бігу на ковзанах.

Захід відбувся 12 січня. Про це інформують у Шацькій селищній раді.

До участі зголосилося 60 учасників віком від 9 до 20 років. Учасників безкоштовно забезпечили ковзанами й засобами індивідуального захисту. Крім того, на березі чергували медики й надзвичайники.

«Менш ніж за добу наші активісти Володимир Кубай і Сергій Грицюк змогли організувати захід, запросивши на нього людей і створивши оптимальні умови для його проведення. Такі змагання у нас відбуваються вперше, але я впевнений, що не востаннє, і кожні наступні будуть досконаліші і яскравіші. Всім учасникам зичу гарного настрою і задоволення від катання!» – такими словами привітав ковзанярів Богдан Тимошук, секретар Шацької селищної ради.

Змагання відбувалися в таких номінаціях: індивідуальні (хлопці та дівчата віком до 16 і від 16 років) та командні забіги.

Хлопці бігли на ковзанах дистанцію 650 м, дівчатка – наполовину меншу.

У результаті грамоти та призи отримали ті, які у своїй номінації показали найкращу швидкість, а саме: наймолодша учасниця Оксана Степанюк. Володарі перших місць: Світлана Турич, Володимир Семерей, Богдан Натальчук та команда у складі Івана Кропивника і Володимира Семерея (хлопцям дістався ще й головний приз – кубок).

Нагороди і подарунки вручили також Івану Кропивнику (2 місце), Миколі Положевцю (3 місце), Дарині Ващук, Уляні Львович (3 місце), Богдані Положевець (2 місце), Миколі Голубчуку (3 місце), Іллі Редьку, Максиму Трохимуку (2 місце), командам у складі Владислава Занюка та Анастасії Крат (3 місце), Антона Дударчука та Артема Забродоцького (2 місце).

 

Коментар
27/01/2022 Четвер
27.01.2022
26.01.2022
25.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром