Успіхи волинських спортсменів у 2021 році: підсумки
Підбили підсумки виступів спортсменів Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності за 2021 рік.
Інформацію розмістили на сторінці ВОШВСМ у фейсбуці.
- Яна Беломоїна - 8 місце (велосипедний спорт, крос-кантрі) з результатом 1.19.40;
- Анастасія Турчин - 9 місце (дзюдо, в/к 78 кг);
- Марія Повх - 10 місце (2 місце у фіналі В) у К-4 500 м з результатом 1:39.276 та 15 місце (7 місце у фіналі В) у К-1 500 м з результатом 1:56.429 (веслування на байдарках і каное);
- Юрій Вандюк - 16 місце (2 місце у фіналі В) у С-1 1000 м з результатом 4:10.910 (веслування на байдарках і каное);
- Марія Сахарук - 19 місце (серед 58 спортсменів) у спортивній ходьбі на 20 км з результатом 1:34.04 (легка атлетика);
- Ірина Климець - 21 місце у метанні молота з результатом 68.29 (легка атлетика);
- Іван Банзерук - DNF (зійшов) (легка атлетика, спортивна ходьба 50 км);
- Данило Даниленко - DNS (не стартував) (легка атлетика, змішана естафета 4х400 м).
Наступні ХХХІІІ Олімпійські ігри відбудуться у 2024 році в Парижі. Чекаємо медалей.
Результати виступів на Чемпіонатах світу
- Рибачок Андрій та Юрій Вандюк - 1 місце з веслування на байдарках і каное С-4 500 м
- Повх Марія - 5 місце з веслування на байдарках і каное К-1 500 м
- Турчин Анастасія - 5 місце з дзюдо в/к 78 кг
- Алпєєва Анастасія - 1 місце з боротьби вільної ( U23) в/к 72 кг
- Беломоіна Яна - 18 місце з велосипедного спорту (крос-кантрі)
- Логвинюк Олександра -7 місце з велосипедного спорту (трек- командний спринт)
- Костриця Ерік - 9 місце з легкої атлетики (естафетний біг 4х100м)
- Шоломіцька Валерія - 4 місце з легкої атлетики серед юніорів ( с/х 10000 м)
- Корецький Тарас - 17 місце з легкої атлетики ( с/х 10000м)
- Борсук Павло - 5 місце з веслування на байдарках і каное серед молоді С-4 500 м
- Калитюк Василина - 7 місце з веслування на байдарках і каное серед юніорок С-1 500м
Виступи на чемпіонатах Європи
- Повх Марія - 3 місце з веслування на байдарках і каное К-1 500 м
- Рибачок Андрій - 3 місце з веслування на байдарках і каное С-2 500 м
- Вандюк Юрій - 8 місце з веслування на байдарках і каное С-1 1000 м
- Борсук Павло - 3 місце з веслування на байдарках і каное серед молоді С-2 1000 м
- Калитюк Василина - 4 місце з веслування на байдарках і каное серед юніорок С-2 200 м
- Беломоіна Яна - 5 місце з велосипедного спорту ( естафетна командна гонка)
- Логвинюк Олександра - 6 місце з велосипедного спорту (командний спринт)
- Алпєєва Анастасія - 1 місце з боротьби вільної серед юніорок в/к 72 та 4 місце - U23
- Лаць Діана - 5 місце з боротьби вільної серед кадетів в/к 46 кг
- Банзерук Іван - командне 4 місце з легкої атлетики (с/х 50км)
- Собчук Олена - командне 2 місце з легкої атлетики (с/х 20 км)
- Шумік Віктор - командне 4 місце з легкої атлетики (с/х 20км)
- Костриця Ерік - 3 місце з легкої атлетики серед молоді (естафетний біг 4х100м)
- Шоломіцька Валерія - 6 місце з легкої атлетики серед юніорок (с/х 10000 м)
- Корецький Тарас - 12 місце з легкої атлетики серед юніорів (с/х 10000 м)
- Хамаза Олена - 17 місце з легкої атлетики серед молоді ( метання молота)
- Фарина Яна - 10 місце з легкої атлетики серед молоді (с/х 20 км)
- Сахарук Дарина - 11 місце з важкої атлетики серед дівчат в/к 59 кг
- Чернов Вадим - 9 місце з дзюдо U23 в/к 66 кг
Чемпіонами України з 7 видів спорту (бокс, боротьба вільна, важка, атлетика, дзюдо, велосипедний спорт, веслування на байдарках і каное, легка атлетика) стали серед дорослих 20 спортсменів, серед молоді 16 спортсменів, серед юнаків та дівчат 6 спортсменів, срібними призерами стали серед дорослих 21 спортсмен, серед молоді 15 спортсменів, серед юнаків та дівчат 5 спортсменів, бронзовими призерами стали серед дорослих 25 спортсменів, серед молоді 10 спортсменів, серед юнаків та дівчат 4 спортсмени.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром