стрічка

Мініфутбольний турнір Гайдучика: таблиці, бомбардири, календар найближчих вихідних

24 Грудня 2021, 12:06
Мініфутбольний турнір Гайдучика: таблиці, бомбардири, календар найближчих вихідних 1101
Мініфутбольний турнір Гайдучика: таблиці, бомбардири, календар найближчих вихідних

На майданчику «Maans» у Здолбунові кожних вихідних упродовж грудня – січня відбуватимуться матчі XXVI Відкритого зимового чемпіонату Здолбунівщини з мініфутболу пам'яті Гайдучика Я.Д. сезону 2021/22 року.

У змаганнях, які стартували 11 грудня, бере участь 19 команд. Після двох ігрових вікендів команди груп А і С зіграли по три матчі, а групі В у трьох колективів на гру менше.  Вашій увазі всі турнірні таблиці турніру.

Перегляньте фото другого мініфутбольного вікенду

У 27 зустрічах команди забили 213 м’ячів, що становить 7,89 гола за гру. 

Рейтинг бомбардирів:

1–3 місця (8 голів)

  • Назар Гаврилюк (ФК «Грем’яче»)
  • Роман Сьох («Benny Hill»)
  • Тарас Варварук («Арсенал-Глинськ»)

4–6 місця (6 голів)

  • Михайло Ковальчук (ФК «Грем’яче»)
  • Микола Коляда («Хлібороб»)
  • Віталій Приндета («Бастіон»)

7–10 місця (5 голів)

  • Віктор Газицький («Танчик»)
  • Олександр Драганчук («Agro West Group»)
  • Рустам Кашиєв («Agro West Group»)
  • Дмитро Галадей («Бастіон»)

11–15 місця (4 голи)

  • Вадим Жак («Танчик»)
  • Владислав Бондаровський (ФК «Грем’яче»)
  • Максим Переходько («Легіон»)
  • Максим Дерман («Зірка»)
  • Федір Очеретяний («Крок»)

Найближчих вихідних, 25–26 грудня, відбудеться 16 матчів нинішнього турніру.

25 грудня

  • 10.00 – «Bazikalo» – «Бастіон»
  • 10.55 – «Арсенал-Глинськ» – «Б-52»
  • 11.50 – «Benny Hill» – ФК «Грем’яче»
  • 12.45 – «Puma» – «Танчик»
  • 13.40 – «Легіон» – «Зірка»
  • 14.35 – ФК «Кунів-Вельбівно» – «Платформ-Maans-ветерани»
  • 15.30 – «Хлібороб» – «Мізоч»
  • 16.25 – «Agro-West Group» – ФК «Кунів-Вельбівно»

 

26 грудня

  • 09.00 – «Платформ-Maans-ветерани» (Здолбунів) – ФК «Розваж»
  • 11.00 – ФК «Розваж» – ФК «Крок»
  • 11.55 – «Ураган» – «Onix-Auto»
  • 12.50 – ФК «Крок» – ФК «Кунів-Вельбівно»
  • 13.45 – «Хлібороб» – «Agro-West Group»
  • 14.40 – ФК «Кунів-Вельбівно» – «Мізоч»
  • 15.35 – ФК «Грем’яче» – «Зірка»
  • 16.30 – «Бастіон» – «Арсенал-Глинськ»

2 грудня

  • 09.00 – «Платформ-Maans-ветерани» – ФК «Крок»
  • 11.00 – ФК «Крок» – «Хлібороб»
  • 11.55 – «Ураган» – «Bazicalo»
  • 12.50 – «Onix-Auto» – «Б-52»
  • 13.45 – «Танчик» – «Benny Hill»
  • 14.40 – ФК «Розваж» – «Agro-West Group»
  • 15.35 – «Легіон» – «Puma»
  • 16.30 – «Мізоч» – ФК «Розваж»

 

Читайте також:

Орієнтовний календар футзальних змагань Волині, запланованих на 2022 рік

Коментар
05/07/2022 Вівторок
05.07.2022
04.07.2022
03.07.2022
02.07.2022