22 Грудня 2021, 06:25
Михайло Романчук – бронзовий призер чемпіонату світу з плавання на короткій воді 644

Український плавець, уродженець Рівного, Михайло Романчук – бронзовий призер з плавання на короткій воді (25 метрів). Романчук проплив з третім часом на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Про це інформує «Суспільне Спорт».

Загалом у фінал пройшли вісім плавців. Романчук завдяки перемозі у кваліфікації плив дистанцію на четвертій доріжці.

Першу частину дистанції Романчук вів боротьбу з Веллброком та тунісцем Хафнауї за перше місце. Веллброк плив першим, проте відставання українця та тунісця було незначним.

Проте на другій частині дистанції Веллброк відірвався від Хафнауї та Романчука, тож українцеві довелося вести боротьбу вже за срібло. Однак її Романчук також програв – на фініші Хафнауї випередив українця.

А ось Веллброк не лише став чемпіоном світу з плавання, але й встановив новий світовий рекорд. Попередній рекорд італійця Палтріньєрі німецький плавець перевершив на півтори секунди.

Варто відзначити, що це друга медаль Романчука у кар'єрі на рівні чемпіонатів світу на короткій воді. У 2018 році він переміг на цій дистанції.

Особистий рекорд Романчука на 1500-метрівці (коротка вода) залишається 14:09.14, який українець встановив у фіналі чемпіонату світу-2018.