18 Грудня 2021, 15:44
«Любарт» у Луцьку програв команді «Human», проте вийшов до 1/8 Кубка України з футзалу 982

Упродовж 18-19 грудня відбудуться другі поєдинки третього попереднього раунду PARIMATCH Кубку України сезону 2021/2022 р. з футзалу.

На «Арені Спорт» луцький «Любарт» приймав суперника з Дніпра – команду «Human».

Нагадаємо: у першому матчі «князі» вдома обіграли «Human» із рахунком 4:2.

Перший тайм лучани виграли - 2:1. Проте на старті другого тайму господарі втратили перевагу, пропустивши два м'ячі. Згодом рахунок вдалося зрівняти, проте дніпряни знову вийшли вперед.

Лучанам вдалося вистояти. Хоч у цьому поєдинку «Любарт» програв з рахунком 3:4, проте за сумою голів двох матчів саме лучани потрапили до 1/8 фіналу кубку України.