13 Грудня 2021, 13:44
Гравчині «Ладомира» здобули вольову перемогу над суперницями в четвертому турі Чемпіонату України 557

Команда «Ладомир» із Володимира-Волинського у четвертому турі Чемпіонату України з футзалу Вищої ліги серед жіночих команд сезону 2021/2022 зустрічалися з київською командою «Будстар-НПУ».

Матч відбувся в Києві 10 грудня. Гравчині «Ладомира» здобули над суперниками вольову перемогу 6:5.

У першій половині гри забивали Даяна Семків, Вікторія Гірин (хет-трик), Христина Перевізник – 0:5. Однак по перерві суперниці почали надолужувати, забивши 4 голи. Урешті напруга трималася до останньої хвилини – на 40 хв. за «Будстар-НПУ» забила Сніжана Воловенко, а за волинянок – Христина Перевізник. Отож, виїзна вольова перемога 6:5.

Маючи 12 очок після чотирьох турів, «Ладомир» очолює турнірну таблицю.

Нагадаємо, ще одна волинська команда «Легіон-Університет», яка в поточному турі поступилася, наразі на п’ятому місці.