«Верес» розписав нічию з «Рухом» у Луцьку

11 Грудня 2021, 20:20
«Верес» розписав нічию з «Рухом» у Луцьку 662

На луцькому стадіоні «Авангард» відбувся останній в цьому році поєдинок« Вереса». Рівнянам протистояв «Рух».

Початок матчу виявився нудним. Відзначити можна хіба що п'ять поспіль кутових у виконанні рівнян, які не закінчились загрозою для «жовто-чорних».

Перший по-справжньому гострий момент стався на 25 хвилині. «Рух» виконував подачу з кутового, закрутивши м’яч у ворота - Когут врятував. Граючи на добиванні, Климчук влучив у поперечку.

Верес відповів голом, але радіти було зарано – арбітр фіксує офсайд після удару Сергійчука головою.

Перші 15 хвилин по перерві команди надалі залишались беземоційними. Вже на 62 хвилині Сергій Шестаков ідеально обробив передачу з центральної зони, увірвався у штрафний майданчик з правого флангу і віддав ідеальну передачу під удар Панасенку, який пробив точно у кут воріт – 1:0.

Втім, втримати переможний рахунок рівнянам не вдалося – на 81 хвилині Віталій Романов призначає пенальті у ворота Вереса, який реалізував Юрій Климчук.

Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию – 1:1.

Для рівнян ця нічия стала 30-ю у чемпіонатах України. Верес набрав 23 очки і залишився на восьмій сходинці турнірної таблиці Прем'єр-ліги, а Рух, маючи 18 пунктів, розташувався одинадцятим.