30 Листопада 2021, 16:15
Школярка з Іваничів перемогла на Міжнародному турнірі з вільної боротьби в Польщі 1594

У Польщі відбувся Міжнародний турнір з вільної боротьби, в якому взяли участь Іваничівські спортсменки.

Подія відбулася 27 та 28 листопада. Про це пишуть на сайті Іваничівської селищної ради.

Змагання проходили у місті Краснік. Школярки Лук‘яненко Іванна та  Шептор Валерія показали прекрасні результати.

Спортсменки з Іваничів здобули призові місця на чемпіонаті в Польщі

Іванна у своїй ваговій категорії 39 кілограмів здобула перше місце, а також вона являється призеркою чемпіонату Європи (третє місце), та чемпіонкою України.

Валерія посіла третє місце у ваговій категорії 46 кілограмів. Окрім того, вона ще й  призерка чемпіонату України (третє місце).

Дівчата – вихованки комунального закладу Іваничівська дитячо-юнацької спортивної школи Іваничівської селищної ради та зараз навчаються у Львівському фаховому спортивному коледжі.

Вітання юним спортсменкам! Бажаємо подальших перемог!