стрічка

Куснищани - переможці Чемпіонату Любомльщини з мініфутболу

28 Листопада 2021, 19:52
Команда Куснищ 616
Команда Куснищ

Перед завершальним  етапом чемпіонату Любомльщини з мініфутболу на звання чемпіона претендували дві команди – Шацька та Куснищ. Саме вони зійшлися у вирішальному матчі останнього туру.

Гру впевненіше розпочали шачани, а одна із їх атак ледь не завершилася взяттям воріт суперника. Про це пише Наше життя.

Не менш небезпечними були контратаки куснищанців, які змарнувавши принаймні два гольові моменти все ж змогли вийти вперед у рахунку.

В подальшому тактичний малюнок гри не змінився: шачани атакували, куснищанці оборонялися і гостро контратакували. В такому руслі останнім вдалося ще двічі забити у ворота шацької команди.

В підсумку куснищани зуміли втримати перемогу, пропустивши під фінальний свисток.

3:1 –  команда з Куснищ перемагає і додає у свою цьогорічну скарбничку вже третій титул (раніше здобули кубок Любомльщини та «золото» у чемпіонаті).

Другою в нинішньому турнірі фінішувала команда «Агродвір-Луків», бронзовими призерами стали шачани.

Приємно, що організатори, крім традиційних нагород кращому гравцю (Сергій Корчук, «Агродвір» (Любомль-Луків) та бомбардиру (Дмитро Голядинець, Шацьк) вручили відзнаки наступним спортсменам: найстарший автор голу (Петро Ягодинець, «Автомобіліст» (Олеськ); наймолодший автор голу (Михайло Тимощук, «ЛБ Інтер» (Любомль-Борове); найкращий молодий воротар (Ігор Клекоцюк, Поліція); автор найкращого голу (Олександр Боярчук, СК «Головне»).

 

Коментар
27/01/2022 Четвер
27.01.2022
26.01.2022
25.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром