стрічка

У Рівненському «Колегіумі» провели свято спорту

27 Листопада 2021, 16:23
У Рівненському «Колегіумі» провели свято спорту 797
У Рівненському «Колегіумі» провели свято спорту

Рівненське обласне відділення НОК України за підтримки Спорт для всіх Рівненщини, продовжує реалізацію Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді. 

Вже не вперше він проходить у школі олімпійської освіти – Рівненський НВК "Колегіум", зокрема, завдяки невичерпній енергії вчителя фізкультури Олега Левенця. Про це інформують на сторінці Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА у фейсбуці.

Але ця зустріч для його учнів стала особливою, адже гостями спортивного свята були титуловані дзюдоїсти Рівненщини, заслужені майстри спорту України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, неодноразові переможці та призери чемпіонатів і кубків України, Європи, світу та Паралімпійських ігор Ірина Гусєва, Юлія Іваницька (Галінська), Наталія Ніколайчик, Олександр Назаренко та тренер Національної збірної команди України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору Іван Іваницький. Для багатьох дітей вони вже стали добре знайомими. 

Адже, мабуть, однією з найактивніших груп їхніх вболівальників на Паралімпійських іграх у Токіо стали саме школярі «Колегіуму».

З вітальним словом до присутніх звернувся голова відділення НОК України в області, директор КЗ ОЦФЗН «Спорт для всіх» РОР Микола Петренчук. 

«Цей модуль, «Олімпійські та людські цінності», допоможе вам більше дізнатися про важливість навчання упродовж всього життя, про мотивацію та наполегливість у досягненні високих результатів. Гарним прикладом у цьому стане досвід провідних спортсменів-паралімпійців Рівненщини, що сьогодні, не дивлячись на свою зайнятість, знайшли час для цієї зустрічі», - зауважив Микола Петренчук.

Діти, що зібрались у спортивному залі завчасно підготували цілу скарбничку запитань до кожного спортсмена. Організували також, виставку малюнків на тему «Дзюдо» та художні виступи. Але і гості прийшли до них не з порожніми руками. Самим активним вболівальникам «Колегіуму» вони вручили пам’ятні сувеніри, спеціально привезені з Японії. Завершився захід врученням брендованих подарунків всім учасникам та спільним фото на згадку.

 

Коментар
27/01/2022 Четвер
27.01.2022
26.01.2022
25.01.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром