Волиняни здобули дві медалі Чемпіонату Європи з кіокушинкай карате

17 Листопада 2021, 12:37
Волиняни здобули дві медалі Чемпіонату Європи з кіокушинкай карате 747

Волиняни успішно виступили на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате U16-U20 (Shinkyokushinkai) – European Championship for Cadets U16, Juniors U18 and Youth U20.

Змагання відбувалися 13–14 листопада в місті Орадя Румунія. У складі збірної України участь у європейських змаганнях узяли спортсмени Волині. До складу збірної увійшли Королік Фрунзік, Михайло Наумчик, Сергій Качалай.

У підсумку змагань волинські спортсмени здобули в скарбничку області дві медалі.

Зокрема, срібним призером чемпіонату Європи з кіокушинкай карате став Фрунзік Королік. Тренує спортсмена Володимир Пустовий.

Бронзову нагороду виборов Сергій Качалай, до змагань якого готував Сергій Долінко.

До слова, збірна України посіла перше загальнокомандне місце чемпіонату Європи з кіокушинкай карате, здобувши 36 медалей: 12 золотих, 15 срібних та 9 бронзових.