16 Листопада 2021, 17:29
Двоє волинських спортсменів з інвалідністю стали призерами міжнародного турніру з настільного тенісу 905

Волинські спортсмени взяли участь у Відкритому чемпіонаті Львівської області з тенісу настільного серед спортсменів з інвалідністю, який мав статус міжнародного.

Змагання на Львівщині відбулися 10–12 листопада. У цьому заході брали участь спортсмени з 9 областей. Волинь представляли Василь Патращук та Олександр Малиновський, тренер-викладач Маженков В.В. Про це інформують на сторінці Волинського «Інваспорту»

Результати волинських  спортсменів:

• 3 місце – Патращук Василь (1 клас)
  • 2 місце – Малиновський Олександр (2 клас)

Відкритий чемпіонат Львівської області з тенісу настільного серед людей з інвалідністю, які пересуваються на візках,  відбувся в «Академії настільного тенісу Віктора Дідуха». Крім українських спортсменів, на змагання завітали представники Білорусії та команда з Молдови, завдяки яким цей турнір набув статусу міжнародного.