Рівненські борці посіли перше загальнокомандне місце на міжнародному турнірі в Польщі

15 Листопада 2021, 18:13
Рівненські борці посіли перше закономандне місце на міжнародному турнірі в Польщі 1081

Кубок за перше загальнокомандне місце здобули рівненські борці на міжнародному турнірі в Польщі з вільної боротьби.

12-13 листопада у місті Бидгощ відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, де взяли участь понад 300 борців з Польщі, Узбекистану Великобританії та України. Про це йдеться на сторінці «Рівненщина спортивна».

Команду України🇺🇦 на цих змагання представляли вихованці ДЮСШ №5 міста Рівного та борці Здолбунівської ДЮСШ, які разом завоювали сім медалей різного ґатунку, що гарантувало перемогу у командному заліку🏆.