Рівненські плавці стали призерами чемпіонату України

Завершився чемпіонат України з плавання серед юніорів та молоді. 817
Завершився чемпіонат України з плавання серед юніорів та молоді.

Завершився чемпіонат України з плавання серед юніорів та молоді.

Вихованці Рівненської СДЮСШОР №2 здобули нагороди, три з яких в останній день. Про це інформує Іван Бондарець.

14 листопада Юрій Жовтко виборов срібну нагороду на дистанції 50 вільний стиль серед юніорів. Максим Нечидюк завоював бронзову нагороду на дистанції 200 на спині серед юніорів, Ніна посіла третє місце серед молоді на дистанції 400 вільний стиль.
За підсумками чемпіонату України з плавання серед юніорів та молоді, вихованці СДЮСШОР №2 у скарбничку Рівненської області поклали 8 комплектів нагород: 2 золотих, 4 срібних та 2 бронзових медалей.
Команда Рівненської області посіла п'яте загальнокомандне місце серед 24 областей України та міста Київ.

За підсумками старту наших спортсменів на чемпіонаті України, СДЮСШОР №2 посіла 6 місце серед 56 спортивних шкіл та спортивних клубів України з плавання.