Мешканці Нововолинська вибороли п'ять медалей на чемпіонаті світу з паверліфтингу

09 Листопада 2021, 13:18
Нововолинські чемпіони з паверліфтингу 1448
Нововолинські чемпіони з паверліфтингу

В Луцьку відбувся чемпіонат світу з паверліфтингу, жиму лежачи та станової тяги World Grand Cup 2021.

Поді провели 6 листопада. Інформацію повідомили на сайті БУГ.

Нововолинські спортсмени вибороли призові місця.

Тренер нововолинського спорткомплексу «RealFіt» у ТРЦ «FORest» Олександр Бурда зайняв перше місце в дисципліні Push &Pul серед професіоналів у своїй ваговій категорії (125 кг), і став абсолютним переможцем з результатом 520 кг (жим лежачи 200 кг, станова тяга 320 кг).

Також в дисципліні станова тяга в про дивізіоні Олександр з результатом 320 кг виборов перше місце у своїй ваговій категорії та став першим в абсолютній.

Чемпіони з Нововолинська на змаганнях в Луцьку

Спортсмени, яких тренує Олександр, показали високі результати серед аматорів. Анатолій Гуліта і Назар Ковальчук виступали в дисципліні жим лежачи.

Анатолій виконав жим штанги вагою 160 кг і виборов перше місце у своїй ваговій категорії (90кг) та став переможцем у своїй віковій групі 45-49 років.

Назар переміг у своїй ваговій категорії (100 кг) виконавши жим штанги вагою 140 кг.

За результатами змагань нововолинці вибороли 5 золотих медалей.

Олександр Бурда висловив подяку місцевим депутатам та благодійникам за можливість тренувати і тренуватися.