03 Листопада 2021, 11:10
Чемпіонство – дострокове, призери боролися до останнього: підсумки чемпіонату Маневиччини 1261

У неділю, 31 жовтня, відбулися завершальні матчі першого Відкритого чемпіонату Маневицької селищної ради сезону 2021 року.

Загалом у чемпіонаті поточного року за нагороди змагалося 12 команд. Як повідомляє на сторінці Маневицької федерації футболу Микола Басюк, за три тури до фінішу чемпіоном стала команда «Оконськ».

До останнього туру точилася боротьба за срібні та бронзові медалі. На фініші 2 місце посіла команда ФК «Полісся» (Полиці), третє – ФК «Старий Чорторийськ».

Результати всіх матчів 22 туру:

• ФК «Кукли» – ФК «Оконськ» – 0:3
  • ФК «Куликовичі/Красноволя» – ФК «Чорниж» – 3:4
  • ФК «Полісся» (Полиці) – ФК «Застир'я» (Четвертня/Боровичі) – 1:1
  • ФК «Маневичі» – ФК «Череваха» – 2:2
  • ФК «Енергетик» (Нові Підцаревичі) – ФК «Комарове» – 3:0 (технічна поразка ФК «Комарове»)
  • ФК «Старий Чорторийськ» – ФК «Троянівка» – 4:1

Підсумкова турнірна таблиця чемпіонату Маневицької громади така.

Нагадаємо: найкращим бомбардиром змагань став Ігор Савич із команди «Оконськ», який 50 разів успішно розстрілював ворота суперників.

Уболівальників маневицького футболу чекає тільки одна гра – матч за Суперкубок, за який 14 листопада позмагаються ФК «Оконськ» і «Старий Чорторийськ».