«Грем’яче» подарувало «Калині» першу домашню перемогу в сезоні

02 Листопада 2021, 18:24
«Грем’яче» подарувало «Калині» першу домашню перемогу в сезоні 1629

Бугринська «Калина» здобула першу в сезоні домашню перемогу в Чемпіонаті Рівненської області сезону 2021 року.

У поточному чемпіонаті серед першолігових команд «Калина» з Бугрина першу домашню вікторію святкувала в перенесеному матчі 7 туру проти ФК «Грем’яче», який відбувся 31 жовтня.

Гру з центру поля розпочали гості. Перші 15 хвилин команди ганяли м’яча без очевидної переваги, аж поки грем’ячівець Дмитро Монах не вийшов на рандеву з голкіпером, але пробив повз площину воріт.

«Калина» огризнулася атакою. Нападник утік від захисників гостей, але кручений удар потрапив у зовнішній бік сітки.

На 24 хв. форварди команди з Бугрина знову атакували, та удар пройшов у сантиметрах від стійки.

До кінця тайму м’яч перебував переважно в центрі поля. Урешті «Грем’яче» отримало шанс на гол у роздягальню – на 45 хв. Юрій Степаненко блискавично пройшов чужу половину поля, але впав від поштовху захисника. Богдан Карпенко зафіксував кулю поблизу лінії карного майданчика, але вдарив вище воріт. 0:0 – рахунок, який цілком відповідав грі.

Другий тайм розпочався з інтенсивних атак «світло-зелених», але Монах спершу не зумів наздогнати м’яч, потім пробив у руки кіперові. Не залишився без роботи й Віталій Панкевич, парирувавши кілька ударів.

Урешті, гру зробила п’ятихвилинка, за яку два голи у ворота «Грем’ячого» поклали Михайло Цимбалюк і Ростислав Кальчук.

У наступній атаці «Грем’яче» залишилося в меншості, тож як не старалися, забити гол престижу гості не змогли.

Отож, «Калина» ще більше відірвалася від зони вильоту, залишаючись сьомою в турнірній таблиці (11 очок), а «Грем’яче» – на восьмому місці. На останній сходинці, як і раніше «Случ». Угорі турнірної таблиці садівський «Сокіл», «Маяк» зі Сарн та оржівський «ОДЕК», між якими й точитиметься боротьба за медалі.