«Верес» поступається «Ворсклі» й вибуває з розіграшу Кубку України

27 Жовтня 2021, 15:52
«Верес» поступається «Ворсклі» й вибуває з розіграшу Кубка України 920
«Верес» поступається «Ворсклі» й вибуває з розіграшу Кубка України

Рівненський «Верес» вибув із розіграшу Кубка України з футболу на стадії 1/8 фіналу.

У середу, 27 жовтня, у Луцьку «рівненські вовки» поступилися «Ворсклі» з рахунком 1:3.

Матч розпочався з позиційних атак, якими обмінялися команди. На 11 хв. у гру вступив арбітр Віталій Романов – жовте світло перед собою побачив Геннадій Пасіч. Через дві хвилини він же створив фантастичний момент. Прийнявши передачу з глибини поля,  пробивав низом у дальній кут воріт – Різник витягнувся у струну і перевів м'яча на кутовий.

За кілька хвилин Віталій Дахновський перед порожніми воротами не встиг замкнути прострільну передачу Геннадія Пасіча зліва. «Ворскла» відповіла контратакою й Ібрагім Кане перекинув кубкового кіпера Артема Кичака – 0:1.

До кінця тайму «Верес» ще мав моменти, але реалізувати їх підопічні Юрія Вірта не змогли.

«Вовки» активно розпочали другу половину зустрічі, декілька разів пробивши по воротах суперників. Рефері не скупився на картки – на гірчичники «сіли» вересівці Петько й Панасенко, Степанюк…

На 67 хв. Іван Пешич у боротьбі з Дмитром Нємчаніновим ударом головою зумів замкнути передачу Руслана Степанюка – 0:2.

Через три хвилини «Верес» залишився у меншості. Пряму червону отримав Віталій Дахновський.

Чисельна перевага «Ворскли» на 83 хв втілилася у ще один гол. Сергій Яворський у високому стрибку головою замкнув верхову передачу справа.

Гол престижу за рівнян на 90+3 хв із 11-метрової позначки забив Михайло Сергійчук.

1:3. Рівненський «Верес» вибуває із розіграшу Кубка України.