«Олімп» – чемпіон Рівненської області серед дев'ятирічних

27 Жовтня 2021, 09:08
«Олімп» – чемпіон Рівненської області серед дев'ятирічних 915

Команда футбольної академії «Олімп» з Рівного стала чемпіоном Рівненської області з футболу серед дев’ятирічних.

У фіналі «олімпівці» перемогли іншу рівненську команду ДЮСШ «Верес» – 1:0. Бронзовим призером чемпіонату області серед команд U9 стала команда рівненської футбольної академії «Лідер», яка у грі за третє місце обіграла ДЮСШ «Дубно» – 2:0. Про це йдеться на сайті РОАФ.

Загалом у цій віковій групі змагалося 12 колективів, шість з яких після першого етапу пробилися до фінальної частини.

Нагадаємо, Рівненщина стала першою областю в Україні, де обласні Асоціації футболу та футзалу створили Дитячо-юнацьку футбольно-футзальну лігу, заручившись при цьому підтримкою титульного спонсора ПрАТ «Єврошпон-Смига».

Також цього тижня під егідою ліги відбудуться фінальні частини чемпіонату області у ще трьох вікових групах – U11, U13 та U15. Завтра, 27 жовтня, у Смизі стартує перший день фінального етапу серед одинадцятирічних.

Результати фінальної частини чемпіонату Рівненської області з футболу серед команд U9