25 Жовтня 2021, 09:40
Волинська скороходка встановила рекорд України й кваліфікувалася на два міжнародні старти 1385

Волиняни взяли участь і здобули нагороди на трьох змаганнях серед скороходів, що відбулися в Івано-Франківську.

24 жовтня в Івано-Франківську відбулися чемпіонат України зі спортивної ходьби на 35 кілометрів, командний чемпіонат України на дистанції 20 км та ювілейний XXV міжнародний Кубок «Вечірній Івано-Франківськ». Як повідомляють на сторінці ФЛАВО, участь у змаганнях взяли 175 атлетів з 12 областей України, а також з Польщі, Литви, Латвії й Угорщини, зокрема й волиняни.

Волинянка Надія Боровська дебютувала на дистанції 35 кілометрів – і з першої спроби виконала нормативи для участі і в чемпіонаті Європи, і в чемпіонаті світу 2022 року. Надія ще й встановила рекорд України. Її 2:51:59 год принесли їй друге місце. Швидше пройшла лише полька Катаржина Здзєбло (2:50:54 год).

Змагання серед чоловіків на дистанції 35 км з нормативом для участі в чемпіонаті Європи виграв Назар Коваленко (2:33:17 год). Першу трійку замкнув волинянин Дмитро Собчук (2:41:04), фінішувавши у чотирьох секундах попереду Антона Радька.

На дистанції 10 км серед юніорок вкотре поза конкуренцією була волинянка Валерія Шоломіцька (47.10 хв).