18 Жовтня 2021, 21:33
Рівненський «Верес» у меншості обіграли «Чорноморець» 1698

Рівненський «Верес», провівши 70 хвилин у меншості, переграв «Чорноморець».

Матч відбувся увечері 18 жовтня в Одесі.

«Чорноморець» першим випробував редути Богдана Когута. Рівняни відповіли трьома поспіль навісами з флангів, які завершилися кутовими, але не становили загрози біля воріт господарів.

На 15 хв. Ванат у боротьбі з Гончаренком ударом головою замикав передачу з лівого флангу – неточно. «Верес» відповів контратакою 4-в-3. Євген Пасіч увірвався у вільну зону між оборонцями одеської команди і замкнув простріл Геннадія Пасіча з лівого флангу. Сімейний дует відкрив рахунок – 0:1.

На 20 хв. Валерій Кучеров побачив перед собою червоне світло – рефері оцінив фол рівнянина як небезпечний.

До кінця тайму атакували обидві команди, подекуди активнішими були господарі, але рахунок залишився незмінним.

У другій 45-хвилинці «Верес» здебільшого оборонявся. На 64 Авагімян перечепився об ногу Микити Полюляха й рефері призначив одинадцятиметровий удар. Богдан Когут виграв битву капітанів, парирувавши удар Іллі Путрі.

До кінця гри вересівці ще загострювали, але не забили. Своєю чергою «моряки» теж намагалися хоча б зрівняти, але Когут грав надупевнено, тож 0:1 в Одесі. «Верес» здобуває чергові три очки.