«Луцьксантехмонтаж» обіграв «Шахтар» і повернув собі звання чемпіонів Волині

11 Жовтня 2021, 16:03
«Луцьксантехмонтаж» обіграв «Шахтар» і повернув собі звання чемпіонів Волині ВІДЕО 1189

Після деякої паузи «Луцьксантехмонтаж № 356» повернув собі чемпіонське звання. Зробив «ЛСТМ» це достроково, здобувши перемогу над нововолинським «Шахтарем».

«ЛСТМ» тріумфував у неділю, 10 жовтня, на стадіоні села Княгинок, де проводить свої домашні зустріч.

У першому таймі вболівальники голів не побачили. Але відразу по перерві ворота «волинських гірників» розпечатав Олександр Неделюк (48 хв). На 65 хв. Ігор Мохнюк збільшив перевагу до 2:0. На 70 хв. Ігор Мохнюк знову розписався у воротах суперників, але гол не зарахували через офсайд.

2:0. «Луцьксантехмонтаж» – чемпіон Волині з футболу сезону 2021.

Як зазначають на сторінці «ЛСТМ», команда присвятила перемогу граючому тренеру Тарасу Кабанову, який отримав тяжку травму.