05 Жовтня 2021, 17:06
Двоє призерів і два четвертих місця здобули волиняни на всеукраїнських змаганнях із велоспорту 955

У місті Чернівці впродовж  29 вересня – 3 жовтня відбулися чемпіонат України 4Х та фінали Кубку та чемпіонатів України (шорт-трек, крос-кантрі та елімінатор), на яких виступили і волиняни.

Волинська велосипедистка Ірина Шиманська здобула 3 місце в гонці шорт-трек і 3 місце у фіналі Кубку України гонка крос-кантрі.

Владислав Грушецький виборов 1 місце за сумою 5 етапів в гонці шорт-трек серед юнаків.

Валерія Іосенко була 4 серед дівчат у крос-кантрі. Уляна Левченко також посіла почесне 4 місце за сумою 5 етапів в гонці шорт-трек серед дівчат.