27 Вересня 2021, 11:16
Друге загальнокомандне місце та п’ять медалей виграли волиняни на чемпіонаті з бігу на одну милю 732

У Чернівцях відбувся чемпіонат України з бігу на 1 милю, на якому виступали спортсмени Волині.

У змаганнях 26 вересня участь узяли спортсмени з 10 регіонів України. На змаганнях легкоатлети Волині показали чудові результати, поповнивши скарбничку області 5 медалями. Про це Спорт на Районі повідомила пресслужба Управління у справах молоді та спорту ОДА.

Золоту сходинку п’єдесталу посіла Іванна Кух серед молоді та здобула бронзову нагороду серед жінок. Тренують спортсменку Борисюк О.С., Борисюк І.Б.та Борисюк С.Ю.

Марія Чепура здобула срібло серед юніорів та бронзу серед молоді. Тренер – Данилюк А.Ю.

Бронзовим призером також став Микола Пацула серед чоловіків. Тренують легкоатлета Данилюк А.Ю., Чикида П.В та Лобанов О.С.

У загальнокомандному заліку команда Волинської області посіла 2 місце.