Острожчина: Хорівський мініфутбольний турнір між вулицями зібрав чотири команди

20 Вересня 2021, 18:07
Хорівський мініфутбольний турнір між вулицями зібрав чотири команди 1454
Хорівський мініфутбольний турнір між вулицями зібрав чотири команди

У селі Хорів, що входить до Острозької громади Рівненської області, провели традиційний щорічний мініфутбольний турнір  між вулицями.

Участь у спортивному дійстві, яке відбулося 19 вересня, узяло чотири мініфутбольні колективи. Про це повідомляють на сторінці ФК «Хорів» в інстаграмі.

За нагороди змагалися команди:

• «Сотка» (Назарій Горбатов, Вадим Лецкалюк, Сергій Лецкалюк, Віталій Лецкалюк, Остап Мартиновський, Павло Деркач, Назар Власюк, Руслан Знайдюк, Сергій Жогло);
  • «Шкільна» (Богдан Баришнюк, Вадим Фурманець, Андрій Коваль, Назар Чубик, Артем Підіпригора, Владислав Кривий, Олександр Кривий);
  • «Юніори» (Роман Кравчук, Сергій Радчук, Тарас Зеленюк, Артур Соколовський, Ілля Король, Богдан Данилішин, Роман Піщук);
  • «Легіон» (Олександр Мельник, Владислав Буян, Олексій Присяжнюк, Артур Гаврилюк, Назар Якимчук, Юрій Тоненчук).

Перебіг мініфутбольного турніру був такий:

1 тур. «Сотка» – «Юніори»

Пропустивши швидкий гол, «Юніори» показали спортивний характер і зуміли зрівняти рахунок. Але під кінець другого тайму «Сотка» забила вдруге, поставивши крапку у грі 2:1.

2 тур. «Шкільна» – «Легіон»

Розпочавши гру дуже впевнено, команда «Шкільна» забила два голи,  переграючи свого суперника у 1-му таймі. Але в другій половині зустрічі «Легіонери» забили три неймовірних голи, вирвавши перемогу – 2:3.

3 тур. «Легіон» – «Сотка»

Цікаве протистояння показали ці дві команди. Гра була насичена атаками й ударами по воротах. Обмінявшись голами (1:1), команди пішли на перерву. Другий тайм виявився вдалішим для «Легіонерів» – забивши другий гол, вони зуміли втримати рахунок і отримали перемогу 2:1.

4 тур. «Сотка» – «Шкільна»

Цей тур звів між собою одвічних суперників. Як і очікували, гра була жорсткою та насиченою гострими атаками й неймовірними ударами. Пропустивши гол, «Сотка» відразу зрівняла рахунок – 1:1. Але у середині 2-го тайму «Шкільна» знову вирвалася вперед й тріумфувала  1:2.

5 тур. «Легіон» – «Юніори»

У цьому протистоянні перевага була на стороні «Легіонерів», чим вони і скористалися, забивши два голи. «Юніори» зуміли відіграти один гол, але це не врятувало ситуації. «Легіон» здобув  третю перемогу 2:1.

6 тур. «Юніори» – «Шкільна»

Обом цим командам була потрібна тільки перемога. «Юніори» зуміли забити гол і на цьому їх активні дії закінчилися. Узявши гру під цілковитий контроль, команда «Шкільна» зуміла вразити ворота суперника п'ять разів. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 1:5.

Отож, у підсумку усіх протистоянь команда «Легіон», здобувши три перемоги, завоювала перше місце. «Шкільна», маючи у своєму активі дві перемоги, посідає почесне друге місце. А «Сотка» з однією перемогою посідає третє місце. А четвертими фінішували «Юніори».

Чемпіони отримали почесний кубок, а також усі були нагороджені грошовим призом.