На домашньому полі «ОДЕК» в 1/8 фіналу Кубку ААФУ розгромив суперника й вийшов у чвертьфінал

15 Вересня 2021, 20:47
На домашньому полі  «ОДЕК» в 1/8 фіналу Кубку ААФУ розгромив суперника й вийшов у чертьфінал 1626
На домашньому полі «ОДЕК» в 1/8 фіналу Кубку ААФУ розгромив суперника й вийшов у чертьфінал

Оржівський «ОДЕК» без проблем пройшов 1/8 фіналу Кубку ААФУ, здобувши перемогу в двох матчах.

Суперником оржівського колективу була команда «Полісся» з Житомирщини. У першому матчі «ОДЕК» святкував виїзну перемогу 0:1. А от у матчі-відповіді, що відбувся в Оржеві 15 вересня, футболісти «відірвалися», забиваючи у ворота суперника – 8:1.

• 8:1 на 86 хв гол забив Олег Шахраюк

Із підсумковим рахунком за сумою двох матчів 9:1 оржівський «ОДЕК» виходить до чвертьфіналу Кубка ААФУ.

Ще одним чвертьфіналістом став волинський «Луцьксантехмонтаж».