Футболісти Боратинської громади зіграли у другому колі Дитячої Ліги Волині

07 Вересня 2021, 11:36
Команда Боратинської громади 880
Команда Боратинської громади

У Луцьку стартувало друге коло Дитячої ліги Волині, де юні футболісти Боратинської громади зіграли два матчі.

Про це йдеться на сайті Боратинської сільської ради.

У першому поєдинку мірялись футбольною майстерністю Волинь 10-2 і Боратин. У складному і дуже цікавому поєдинку Волинь повела в рахунку на початку другого матчу, але боратинські футболісти зрівняли рахунок у матчі зусиллями Максима Назарчука, а гол зі штрафного Артема Рибака і з кутового Віталія Гусака принесли перемогу. Поєдинок завершився з рахунком Боратин-Волинь 10-2 3:1.

У другому матчі Боратин-Рожище, попри ігрову перевагу наших футболістів, реалізувати хоча б один гольовий момент в першому таймі не вдалося. У другому таймі на 31 хвилині після скидки Рувіма Кущука, Максим Назарчук потужно пробив лівою ногою під поперечину воріт суперника. В результаті наші перемогли з рахунком Боратин-Рожище 1:0.