стрічка

Юні важкоатлетки Камінь-Каширської громади представили Україну на Чемпіонаті Європи

05 Вересня 2021, 15:00
Юні важкоатлетки Камінь-Каширської громади 832
Юні важкоатлетки Камінь-Каширської громади

З 20 по 27 серпня, у місті Цеханув (Республіка Польща) учасники понад 30 європейських країн зібралися на Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів (U-15). 

Про це пише сайт Камінь-Каширської міської громади.

Серед представниць збірної України – чотири мешканки нашої громади, вихованиці Камінь-Каширської дитячо-юнацької спортивної школи (керівник – Руслан Бобко): Катерина Малащук, сестрички – Олександра і Марія Чмух, Софія Козак, а це – половина команди.

Змагання проходили  у різних вагових категоріях. У групі до 40 кг Україну представляла наша землячка з села Видерти Малащук Катерина і показала результат – 92 кг (ривок 42+поштовх – 50), отримавши 6-те місце.

Чмух Олександра, сім рекордів, якої в Україні ще ніхто не побив, змагалася у категорії до 55 кг здолала 140 кг (ривок 64+поштовх – 76), посівши 5-те місце. Ще одна представниця сім’ї Чмухів із Видерти – Марія виступила у групі до 59 кг осиливши 132 кг (ривок 61+поштовх – 71). Це – 11-ий результат.

Козак Софія із села Грудки суперничала серед важкоатлеток, вагою до 64 кг. Піднявши 147 кг (ривок 67+поштовх – 80) завоювала 6-те місце.

За підсумком усіх результатів та набраних балів українська збірна зайняла 4-те місце, поступившись Туреччині, Польщі, Білорусі, але випередивши Росію.

До Чемпіонату юних спортсменок готували тренери, майстри спорту України з важкої атлетики брати: Валентин та Богдан Андрусі. Екіпіруванням, організаційною та фінансовою стороною відправлення дівчат до Польщі займалася Федерація важкої атлетики Камінь-Каширського району (керівник – Володимир Сінчук).

Перед Чемпіонатом України для важкоатлеток були проведені навчально-тренувальні збори. Юні спортсменки своєю щоденною копіткою працею ішли до свого успіху аби вийти на міжнародний рівень.

У цьому році важкоатлетки стануть учасницями ще трьох Чемпіонатів України у Поляні (Закарпатська обл.), Коломиї (Івано-Франківська обл.) та Харкові, який стане відбором найкращих спортсменів на Чемпіонат світу, який відбудеться навесні 2022 року.

Коментар
Код блоку:
19/08/2022 П'ятниця
19.08.2022
18.08.2022