«Волинь» зазнала першої поразки в сезоні

29 Серпня 2021, 15:23
«Волинь» зазнала першої поразки в сезоні 960

У матчі шостого туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги «Волинь» зазнала першої поразки в сезоні. «Хрестоносців» розгромив «Металіст».

Перебіг матчу описали на сайті ФК «Волинь».

Матч проти лідера чемпіонату «Волинь» розпочала у звичному складі, до якого після пошкодження повернувся Максим Войтіховський. Утім, героєм перших хвилин став Віталій Неділько, який відбив підступний постріл з відскоком від газону від Олександра Мизюка.

У відповідь добре контратакували волиняни – Валерія Сад здалеку «запустив» м’яч вище воріт, а Артур Рябов з-за меж карної зони лише трохи не влучив у дальній нижній кут воріт опонентів. Гості на правах фаворита володіли територіальною перевагою, однак в середині тайму «хрестоносці» перехопили ініціативу щодо створення гольових можливостей – то Рябов не зумів як слід пробити з льоту зі «стопудової» позиції, то Войтіховський головою не зумів переправити м’яч у ворота після подачі зі штрафного.

Одного разу довелося попрацювати екс-збірнику Олександру Рибці, який перевів через поперечину хитру подачу з кутового від Олександра Климця. А наприкінці тайму Олександр Чернов здорово запресингував опонента, вивів на ударно-прострільну позицію Богдана Кобзаря, однак удар нашого нападника заблокував захисник…

Другий тайм після двох замін «Металіста» жваво розпочали обидві команди: спочатку Неділько парирував ногами удар впритул Володимира Танчика, а вже за півхвилини Кобзар, відтіснивши Мизюка, не реалізував вихід віч-на-віч з Рибкою, пробивши повз дальню стійку.

Гра перейшла в обмін моментами: Олександр Чепелюк вдарив так, що Рибка лише з другого разу зафіксував м’яч у руках, а у відповідь Матеус Пейшоту головою ледь не влучив у дальній верхній кут.

Були моменти після цього і у Климця із Максимом Сасовським, однак з вигідних позицій вони пробивали неточно! Здавалося б, круту гру від «Волині» перервав шалений дальній постріл вихованця нашого клубу Юрія Романюка на 69-й хвилині – Неділько попри всі старання не дотягнувся до шедеврального удару – 0:1.

Невдовзі у атаку пішов і високий центрбек луцької команди Максим Войтіховський, однак гості зуміли не лише майстерно відзахищатися, а й з інстинктом убивці реалізувати ще два моменти на останніх хвилинах зусиллями Євгена Банади та Пейшоту, а фінальний свисток арбітра зафіксував не по грі, але по рахунку переконливу перемогу гостей – 0:3.