Четверта медаль України у параплаванні та сьома нагорода загалом у Максима Крипака

25 Серпня 2021, 15:58
Максим Крипак став срібним призером Паралімпіади-2020 1658
Максим Крипак став срібним призером Паралімпіади-2020

Україна здобула сьому медаль Паралімпійських Ігор у Токіо.

26-річний плавець Максим Крипак, який представляє Харків, став срібним призером Паралімпіади-2020 у запливі 50 метрів вільним стилем у класі S10. Про це повідомляє «Суспільне Спорт».

Крипак до Паралімпіади у Токіо підходив у статусі одного з претендентів на здобуття золотої медалі. На Іграх у Ріо-де-Жанейро український плавець здобув "золото" на дистанції 50 метрів вільним стилем.

У кваліфікації Крипак також виявився одним із найшвидших, показавши другий час. Випередив його лише австралієць Ровен Крозерс, якому українець поступився 0.33 секунди.

Так само як і у кваліфікації, боротьба за перше місце і "золото" Паралімпіади у фіналі пройшла саме між Крозерсом та Крипаком. Український плавець суттєво покращив свій результат у порівнянні з кваліфікацією, проте все одно поступився Крозерсу - час на фініші українця склав 23.33 секунди (на 0.12 секунд менше, аніж у австралійця).

Плавання, 50 метрів (вільний стиль). Клас - S10

• Ровен Крозерс (Австралія) - 23.21 секунди
  • Максим Крипак (Україна) - 23.33 сек
  • Феліпе Ендрюс Мело Родрігес (Бразилія) - 23.50 сек

Це сьома нагорода України Паралімпійських ігор-2020.  Першу бронзову нагороду Україні принесла фехтувальниця Євгенія БреусДруга медаль — срібна — у плавця Антона Коля. Третя — у фехтувальника Артема МанькаЧетверта нагорода — перша золота — у плавчині Єлизавети Мерешко, а п'ята (бронза) — у плавчині Анни Гонтар (обидві виступали на дистанції 50 метрів вільним стилем). Шоста медаль у фехтувальниці Олени Федоти.