17 Серпня 2021, 16:07
Під час чотириденного чемпіонату України волинські велосипедисти виграли шість нагород 1557

У Чернівцях відбувся чемпіонат України з велоспорту маунтенбайк – багатоденна гонка, яка складалася з 4 етапів: пролог, три етапи крос-кантрі і індивідуальна гонка.

Усього в змаганнях, які тривали 11–15 серпня, брали участь 132 спортсмени з 14 команд. Про це Спорт на Районі відомо від пресслужби Управління у справах молоді та спорту ВОДА.

У підсумку усіх етапів чемпіонкою України серед дівчат стала Уляна Левченко.

Валерія Іосенко посіла бронзову сходинку п’єдесталу. У загальнокомандному заліку волинські велосипедистки вибороли перше місце.

Також Уляна Левченко стала чемпіонкою України в індивідуальній гонці вгору на дистанції 5 км, а Валерія Іосенко виборола третє місце.

Серед юнаків  у багатоденній гонці та в індивідуальній гонці вгору на 5 км чемпіонство здобув Владислав Грушецький. Бронзову нагороду виграла Ірина Шиманська у багатоденній гонці та гонці вгору на дистанції 5 км

Тренують спортсменів Віктор Ковальов, Валентина Матвійчук-Жолнач та Давид Ковальов.