Полапівський «Урожай» розгромив суперника, СК «Головно» не з'явився на гру: матчі 12 туру чемпіонату Любомльщини з футболу

17 Серпня 2021, 12:18
Зіграли матчі 12 туру чемпіонату Любомльщини з футболу 927
Зіграли матчі 12 туру чемпіонату Любомльщини з футболу

Відбулися ігри в рамках дванадцятого туру чемпіонату Любомльщини з футболу.

Полапівський «Урожай» на своєму полі приймав олеський «Автомобіліст». Вже на 8 хв зустрічі господарі відзначилися у воротах суперника. Ще за п’ять хвилин полапівцям вдалося подвоїти перевагу в рахунку, а на 29 хв матчу господарі забили гол втретє. З таким рахунком команди відправилися відпочивати після першого тайму.

У другій 45-хвилиці «Урожай» продовжував домінувати на полі. На старті 70 хвилин матчу полапівці ще двічі «розписалися»у воротах «Автомобіліста», а на 90 хвилині олеському воротарю довелося діставати із сітки воріт шостий м’яч – 6:0.

В іншому матчі, де грали згоранська «Нива» та «Смідинські вовки» голів було менше. На 38 хвилині матчу відзначилася команда зі Згоран, проте під завісу тайму смідинцям вдалося відновити рівновагу, зрівнявши рахунок.

У другому таймі на 71 хвилині знову гол забив футболіст «Ниви». До кінця матчу голів більше не побачили – 2:1 на користь згоранської команди.

Матч між піщанським ФК «Патріот» та СК «Головно» не відбувся, піщанцям зарахували технічну поразку.

Ще один матч туру Куснища – Шацьк відбудеться 17 серпня.