У Луцьку відбудеться легкоатлетичний забіг у пам’ять про загиблих воїнів

13 Серпня 2021, 16:46
У Луцьку відбудеться легкоатлетичний забіг у пам’ять про загиблих воїнів 913
У Луцьку відбудеться легкоатлетичний забіг у пам’ять про загиблих воїнів

У Луцьку на Театральному майдані відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України!».

Захід відбудеться 28 серпня 2021. Початок о 10:00 год.

Проведення забігу закладає щорічну традицію вшанування пам’яті полеглих воїнів, що віддали своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Саме цього дня, під час проведення забігу, кожен учасник вкотре зможе пригадати свого друга чи подругу, брата чи сестру, батька чи матір, чоловіка чи дружину, сина чи доньку, які більше ніколи не матимуть можливості пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться у пам’яті нашого народу Героями.

Кожен учасник зможе вшанувати пам’ять полеглих героїв, таким чином подякувавши та висловивши підтримку близьким наших воїнів, об’єднанню ветеранів та чинним військовослужбовцям, службовцям сектору безпеки та оборони України, волонтерам та свідомим громадянам, які бережуть цінності української державності та незалежності.

Всі учасники допускаються до участі за умови належної онлайн-реєстрації, яка триватиме до 23.59 год. 24 серпня 2021 року за посиланням https://forms.gle/ELr52Z4T5WjBi4Fv8

Якщо маєте бажання присвятити забіг конкретній особі, потрібно вказати її ім’я, прізвище та по батькові.

Обов’язково заповнити поле в анкеті «електронна адреса» для того, щоб організатори могли наслати кожному зареєстрованому учаснику листа-повідомлення з номером та ім’ям загиблого, за якого він виходить на забіг.

Програма змагань: Панахида по загиблих учасниках АТО/ООС з покладанням квітів білля стелли Героїв Небесної сотні – о 09:00 год.

Забіг проходитиме на дистанції 1,2 км за маршрутом: Театральний майдан - проспект Волі - перехрестя на вулиці Шопена та проспекту Волі – Театральний майдан.

Реєстрація проходитиме з 09:00 год. до 09:55 год.

Місце для переодягання: в приміщенні Обласної бібліотека для юнацтва (вул. Волі 2).

Коментар
Код блоку:
07/12/2022 Середа
07.12.2022
06.12.2022
05.12.2022