Шість медалей на чотирьох здобули волинські велосипедисти на Чемпіонаті України

10 Серпня 2021, 17:42
Волинські велосипедисти успішно виступили на чемпіонаті України 1379
Волинські велосипедисти успішно виступили на чемпіонаті України

У Чернівцях відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (маунтенбайк – з точки в точку, гонка в гору).

На змаганнях, що тривали впродовж 5–8 серпня, спортсмени Волині показали чудові результати, здобувши у скарбничку області 6 медалей.

У гонці з точку в точку бронзовою призеркою серед жінок стала вихованка ШВСМ Ірина Шиманська. Серед юнаків у цій гонці срібну сходинку п’єдесталу посів спортсмен ДЮСШ № 4 Луцької міської ради Владислав Грушецький

У гонці в гору парами золото виборола Ірина Шиманська, срібним призером став Владислав Грушецький. Також, чемпіонство у цій гонці здобули вихованка ШВСМ Уляна Левченко та учениця ДЮСШ № 4 Луцької міської ради Надія Войтович.

Тренують спортсменів Віктор Ковальов, Валентина Матвійчук-Жолнач та Давид Ковальов.