Станіслав Горуна завоював другу олімпійську медаль України з карате

06 Серпня 2021, 15:28
Станіслав Горуна 1581
Станіслав Горуна

Український каратист Станіслав Горуна достроково пройшов групову стадію Олімпійських ігор-2020 з карате (вагова категорія до 75 кг). Спортсмен переміг господаря змагань Кена Нісімуру (2:1), американця Томаса Скотта (2:1), у нічию звів сутичку з  угорцем Габором Харшпатакі (0:0) та поступився Абдаллі Абделазізу з Єгипту (1:4).

Вихід Горуни у півфінал гарантував Україні ще одну олімпійську медаль.

У півфіналі, що відбувся по обіді 6 серпня, суперником українського спортсмена став італієць Луїджі Буза.

Упродовж поєдинку  Буза заробив три очки завдяки трьом юко. Натомість  атаки українця залишилися неоціненими. 3:0 — Станіслав Горуна поступається й стає бронзовим призером із карате Олімпіади-2020.

До речі, у фінальній сутичці Луїджі Буза здобув золоту медаль Ігор у Токіо, тож українець поступився чемпіонові.

Це чотирнадцята нагорода України.  Перша медаль — у дзюдоїстки Дарії Білодід, друга — у шабліста Ігоря Рейзлінатретя — у стрільців Олени Костевич та Олега Омельчука, четверта — у плавця Михайла Романчука, п'ята — у тенісистки Еліни СвітоліноїУсі п'ять — бронзові. Перше срібло Ігор у Токіо Україні приніс рівненський плавець Михайло РоманчукЗгодом після тріумфу в бронзовому фіналі медаль здобула і борчиня греко-римського стилю Алла Черкасова (бронза). А Парвіз Насібов приніс Україні друге срібло Ігор у Токіо. Дев'ята нагорода, перша золота, в активі борця Жана Беленюка. Десята — у дуету Марти Федіної та Анастасії Савчук, які завоювали бронзу в артистичному плаванні. Одинадцяту відзнаку здобула борчиня греко-римського стилю Ірина КоляденкоДванадцята медаль у веслувальниці Людмили ЛузанА тринадцяту, срібну відзнаку, везе додому каратистка Анжеліка Терлюга.