Олександр Хижняк побореться за золоту олімпійську медаль із боксу

05 Серпня 2021, 09:24
Олександр Хижняк здобув перемогу у півфінальному бою Олімпіади-2020 і побореться за золото 4265

Український боксер Олександр Хижняк (до 75 кг) здобув перемогу у півфінальному бою Олімпіади-2020 і побореться за золото Ігор у Токіо.

Перемігши у чвертьфіналі Олімпійських ігор Еурі Седеньйо Мартінеса з Домініканської Республіки, Хижняк у півфіналі зранку 5 серпня зустрівся з представником Філіппін Іумером Марсіалом.

Обидва суперники розпочали бій жорсткими ударами, але українець більше пресингував суперника. Через дві хвилини бою Олександр Хижняк притис суперника до канатів. Проте у першому раунді судді віддали мінімальну перевагу Марсіалю. У другому раунді Хижняк пропустив декілька потужних ударів і троє з п'яти суддів віддали перевагу філіппінцеві. У третьому раунді український боксер виглядав переконливіше. Урешті, роздільним рішенням суддів українець переміг — 3:2.

У фіналі, який відбудеться 7 серпня, Олександр Хижняк зустрінеться з бразильцем Гебертом Консейсаном, який з рахунком 4:1 переміг колаборанта, уродженця Криму (на Олімпіаді представляє РОК) Гліба Бакши.