Волинська веслувальниця Марія Повх завершила виступ на дистанції 500 метрів у байдарці-одиночці

05 Серпня 2021, 06:29
Марія Повх 1170
Марія Повх

Завершився заїзд фіналу В на дистанції 500 метрів у байдарці-одиночці. Участь у заїзді брала волинянка Марія Повх.

Спершу на світанку 5 серпня відбулися півфінали в байдарках-одиночках на дистанції 500 метрів Марія Повх показала результат 1.53,659 і вийшла у фінал В.

Приблизно за пів години відбувся заїзд у фіналі В, у якому волинська веслувальниця сьомою завершила першу частину дистанції. Не змогла вона додати і в другій половині.

Із часом 1:56,429 Марія Повх фінішувала сьомою. Підсумкове 15 місце на дистанції 500 метрів у байдарці-одиночці.

На цьому виступи волинянки в Токіо не завершуються — 6 серпня Марія Повх виступатиме на Олімпіаді в складі байдарки-четвірки.

Станом на ранок 5 серпня збірна України здобула 12 нагород.  Перша медаль — у дзюдоїстки Дарії Білодід, друга — у шабліста Ігоря Рейзлінатретя — у стрільців Олени Костевич та Олега Омельчука, четверта — у плавця Михайла Романчука, п'ята — у тенісистки Еліни СвітоліноїУсі п'ять — бронзові. Перше срібло Ігор у Токіо Україні приніс рівненський плавець Михайло РоманчукЗгодом після тріумфу в бронзовому фіналі медаль здобула і борчиня греко-римського стилю Алла Черкасова (бронза). А Парвіз Насібов приніс Україні друге срібло Ігор у Токіо. Дев'ята нагорода, перша золота, в активі борця Жана Беленюка. Десята — у дуету Марти Федіної та Анастасії Савчук, які завоювали бронзу в артистичному плаванні. Одинадцяту відзнаку здобула борчиня греко-римського стилю Ірина Коляденко. Дванадцята медаль — у Людмили Лузан в каное-одиночці на дистанції 200 м.