Ленур Теміров закінчив виступи на Олімпіаді-2020 на п'ятому місці 1155
Ленур Теміров закінчив виступи на Олімпіаді-2020 на п'ятому місці

Український борець греко-римського стилю Ленур Теміров, що виступає у вазі до 60 кілограмів, п'ятий на Олімпійських іграх-2020.

У бронзовому фіналі він не зумів здолати китайця Валіханя Сайліке.

Перший період минув у рівній боротьбі. Ленур Тиміров завоював одне очко, а також мав шанс у партері, але не дотис суперника. Крім того, суддя був змушений зупиняти сутичку через ушкодження представника України.

За першу хвилину другого періоду китаєць зрівняв рахунок завдяки активності  1:1 і отримав шанс у партері. Однак із партеру українець вирвався майже одразу. Згодом Теміров виконав кілька атак, проте не отримав бали за них.

У підсумку сутичка закінчилася з результатом 1:1. Але через те, що останнім очко набрав китайський борець, бронзова медаль дісталася саме йому.