Борчиня Алла Черкасова побореться за бронзу Олімпіади-2020

02 Серпня 2021, 13:20
Борчиня Алла Черкасова побореться за бронзу Олімпіади-2020 1173

Відбулися півфінали Олімпіади-2020 у жіночій боротьбі, до старту яких українська збірна мала шанс на золоті медалі.

Участь у півфінальній сутичці  у понеділок, 2 серпня, брала українка Алла Черкасова. Її суперницею була американка Таміра Менса, чемпіонка світу-2019.

На завершальній хвилині першого періоду Черкасова пропустила атаку американки, яка отримала два очки. Захват і накат українки принесли їй 4 бали, але фактично відразу американка накрила нашу спортсменку – 4:4.

Згодом прохід у ноги Таміри Менса приніс їй ще чотири очки – 8:4. Наприкінці другого періоду американка зробила рахунок 10:4.

Поразка української борчині у півфіналі не означає втрати шансів на медалі — представниця Львівщини Алла Черкасова побореться за бронзу Олімпіади в Токіо. Сутичка запланована на 3 липня.