стрічка

Волинські веслувальники дізналися розклад стартових гонок на Олімпійських іграх-2020

01 Серпня 2021, 18:46
Волинські веслувальники дізналися розклад стартових гонок на Олімпійських іграх-2020 846
Волинські веслувальники дізналися розклад стартових гонок на Олімпійських іграх-2020

Офіційний сайт Олімпійських ігор оприлюднив стартові протоколи змагань з веслування на байдарках і каное.

Змагання на «Sea Forest Waterway» розпочнуться 2 серпня о 3.30 за київським часом – у цей день на старт вийдуть шість спортсменів збірної України. Волинь на Олімпіаді представляє двоє веслувальників — Марія Повх і Юрій Вандюк, які вийдуть на старт дещо пізніше. Про це інформує Федерація каное України.

Розклад заїздів за участю веслувальників збірної України

2 серпня

 

Попередні заїзди

  • 3.30. Байдарка-одиночка (34 учасники). 200 м. Марія Кічасова-Скорик (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
  • 3.51. Байдарка-одиночка (34 учасники). 200 м. Юлія Юрійчук (7). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
  • 4.13. Каное-двійка. 1000 м (14 екіпажів). Павло Алтухов/ Дмитро Янчук (6). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
  • 5.08. Байдарка-двійка. 500 м (20 екіпажів). Людмила Кукліновська / Анастасія Тодорова (4). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінали*

  • 6.00/6.07/6.14. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія Кічасова-Скорик, Юлія Юрійчук. 1-2 – півфінал.
  • 6.21/6.29. Каное-двійка. 1000 м. Павло Алтухов /  Дмитро Янчук. 1-3 – півфінал, 4-5 – фінал В.
  • 7.08/7.15. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила Кукліновська / Анастасія Тодорова. 1-4 – півфінал.

3 серпня

Півфінали

  • 3.30/3.37. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія Кічасова-Скорик, Юлія Юрійчук. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.
  • 3.44/3.52. Каное-двійка. 1000 м. Павло Алтухов / Дмитро Янчук. 1-4 – фінал А, 5-7 – фінал В.
  • 4.23/4.30. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила Кукліновська/ Анастасія Тодорова. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

Фінали А і В

  • 5.30/5.37. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія Кічасова-Скорик, Юлія Юрійчук.
  • 5.45/5.53. Каное-двійка. 1000 м. Павло Алтухов / Дмитро Янчук.
  • 6.39/6.46. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила Кукліновська / Анастасія Тодорова.

4 серпня

Попередні заїзди

  • 4.05. Каное-одиночка. 200 м (32 учасники). Людмила Лузан (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
  • 4.12. Каное-одиночка. 200 м (32 учасники). Анастасія Четверікова (4). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
  • 4.47. Байдарка-одиночка (42 учасники). 500 м. Юлія Юрійчук (7). 1-3 – півфінал, решта – чвертьфінал.
  • 5.01. Байдарка-одиночка (42 учасники). 500 м. Марія ПОВХ (4). 1-3 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінали*

  • 6.29/6.36/6.43. Каное-одиночка. 200 м. Людмила Лузан, Анастасія Четверікова. 1-4 – півфінал.
  • 6.50/6.57/7.04/7.11. Байдарка-одиночка (34 учасники). 500 м. Марія ПОВХ, Юлія Юрійчук. 1-3 – півфінал.

5 серпня

Півфінали

  • 3.44/3.51. Каное-одиночка. 200 м. Людмила Лузан, Анастасія Четверікова. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.
  • 3.58/4.05/4.12/4.19. Байдарка-одиночка. 500 м. Марія ПОВХ, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

Фінал А і В

  • 5.50/5.57. Каное-одиночка. 200 м. Людмила Лузан, Анастасія Четверікова.
  • 6.22/6.29. Байдарка-одиночка. 500 м. Марія ПОВХ, Юлія Юрійчук.

6 серпня

Попередні заїзди

  • 3.37. Каное-двійка. 500 м (14 екіпажів). Людмила Лузан/ Анастасія Четверікова (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
  • 3.52. Каное-одиночка. 1000 м (33 учасники). Павло Алтухов  (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
  • 4.16. Каное-одиночка. 1000 м (33 учасники). Юрій ВАНДЮК (1). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.
  • 4.30. Байдарка-четвірка. 500 м (12 екіпажів). Марія Кічасова-Скорик / Людмила Кукліновська / Анастасія Тодорова / Марія ПОВХ (6). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінал*

  • 5.21/ 5.28. Каное-двійка. 500 м. Людмила Лузан / Анастасія Четверікова. 1-3 – півфінал, 4-5 – фінал В.
  • 5.35/5.43/5.51. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК, Павло Алтухов. 1-2 – півфінал.
  • 6.05. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія Кічасова-Скорик / Людмила Кукліновська / Анастасія Тодорова/ Марія ПОВХ. 1-6 – півфінал, 7-8 – фінал В.

7 серпня

Півфінал

  • 3.30/ 3.37. Каное-двійка. 500 м. Людмила Лузан / Анастасія Четверікова. 1-4 – фінал А, 5-7 – фінал В.
  • 3.44/ 3.52. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК, Павло Алтухов. 1-4 – фінал А, 5-8 –фінал В.
  • 4.07/4.14 . Байдарка-четвірка. 500 м. Марія Кічасова-Скорик / Людмила Кукліновська / Анастасія Тодорова / Марія ПОВХ. 1-4 – фінал А, 5 – фінал В.

Фінали А і В

  • 5.30/5.37. Каное-двійка. 500 м. Людмила Лузан / Анастасія Четверікова.
  • 5.45/5.53. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК, Павло Алтухов.
  • 6.12/6.19. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія Кічасова-Скорик / Людмила Кукліновська / Анастасія Тодорова / Марія ПОВХ.

Примітка: * - в разі необхідності

Коментар
22/09/2021 Середа
22.09.2021
21.09.2021