Олімпіада бронзових медалей: Еліна Світоліна піднялася на третю сходинку п'єдесталу в Токіо

31 Липня 2021, 14:40
Еліна Світоліна завоювала бронзову нагороду Олімпійських ігор-20200 1673
Еліна Світоліна завоювала бронзову нагороду Олімпійських ігор-20200

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула бронзову медаль ХХХІІ літніх Олімпійських ігор у Токіо.

У півфіналі Світоліна поступилася чеській тенісистці Маркеті Вондрушовій, отримавши шанс поборотися за бронзу. Суперницею українки стала представниця Казахстану Олена Рибакіна, яка програла в іншому півфіналі швейцарці Белінді Бенчич.

У бронзовому фіналі Еліна Світоліна зуміла переграти суперницю зі загальним рахунком 2:1.

У першому сеті Еліна поступилася 1:6. Другий сет зуміла виграти 7:6 у тайбрейку. А в третьому сеті перемогла 6:4.

Загальна тривалість гри Еліни Світоліною та Олени Рибакіної — 2 години 24 хвилини.

Медаль Світоліної — це п'ята нагорода українських спортсменів у Токіо.  Перша — у дзюдоїстки Дарії Білодід, друга — у шабліста Ігоря Рейзлінатретя — у стрільців Олени Костевич та Олега Омельчука, четверта — у плавця Михайла Романчука, який також установив олімпійський рекорд на дистанції 800 м. вільним стилем.