Горохівські спортсмени побували на змаганнях у Ковелі

28 Липня 2021, 15:30
Горохівські спортсмени побували на змаганнях у Ковелі 670

Горохівчани взяли участь у змаганнях з настільного тенісу та гирьового спорту за програмою обласних сільських спортивних ігор Волині 2021 року.

Змагання відбулися 24 липня у спортивному залі комунального закладу «Комплексна ДЮСШ імені Є. Кондратовича» міста Ковель. Про це повідомляють на сайті Горохівської громади.

Горохівську міську раду представляли Тетяна Янюк і Сергій Лозовик (настільний теніс), Роман Наумчук і Віктор Собчук (гирьовий спорт).

У змаганнях з гирьового спорту ІІ місце посів Роман Наумчук, IV місце у Віктора Собчука, загальнокомандне - ІІІ місце.

У змаганнях з настільного тенісу серед жінок Тетяна Янюк здобула ІІ місце, серед чоловіків Сергій Лозовик зайняв IV місце. У загальнокомандному заліку ІІІ місце.

Переможців та призерів змагань в особистій та командній першостях нагородили медалями, грамотами, у загальнокомандних змаганнях – кубками від організаторів змагань.

Нагадаємо, у Вільхівці пройшов турнір із пляжного волейболу.