На березі Світязя стартувало будівництво сучасного спорткомплексу

21 Липня 2021, 14:48
Стартувало будівництво спорткомплексу на базі "Гарт" 405
Стартувало будівництво спорткомплексу на базі "Гарт"

В рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на базі практики спортивно-оздоровчого комплексу «Гарт» Волинського національного університету імені Лесі Українки, що на березі озера Світязь, розпочалися роботи з будівництва мультифункціонального спортивного комплексу.

Про це повідомляє Волинська ОДА. 

«Наразі будівельники працюють готуються до облаштування фундаменту спорткомплексу. Попереду облаштування стін, прокладання комунікацій та монтаж даху. Загалом проєкт передбачає будівництво двох зблокованих прямокутних споруд: одноповерховий спортивний комплекс (44.0х24.0м) та триповерховий господарський комплекс (20.0 х 24.0м)», - повідомляє голова ОДА Юрій Погуляйко на сторінці у Facebook.

Варто наголосити, що новий спорткомплекс буде доступний для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Зокрема, сходи головного входу та евакуаційні виходи на рівні першого поверху дублюватимуться пандусами.

Загальна кошторисна вартість реалізації проєкту спортивної інфраструктури становить понад 19 мільйонів гривень.  Левова частка коштів, а саме 16 мільйонів 950 тисяч гривень – це кошти ДФРР, решта –  місцевий бюджет.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко переконаний, що новий спортивний комплекс на березі озера не тільки надасть можливість проводити на Волині всеукраїнські та міжнародні змагання, а й сприятиме пропаганді здорового способу життя та популяризації різних видів спорту.

Коментар
26/07/2021 Неділя
25.07.2021
24.07.2021