Представниця Рівненщини в складі української команди виступила на Чемпіонаті Європи

12 Липня 2021, 17:07
Відбувся Чемпіонат Європи з кінного спорту, на якому виступили представники України 3200

Українські спортивні пари взяли участь у Чемпіонаті Європи з кінного спорту серед дітей юнаків та юніорів.

Змагання 2021 року відбувалися у кінно-спортивному комплексі Оліва Нова (Іспанія). Україна на цьому чемпіонаті була представлена в усіх вікових категоріях!

У категорії «Попередньому призі В» серед дітей на старт вийшла 41 пара з 16 країн. Перемогу одержала представниця Німеччини Clara Paschertz на коні DANUBIO OLD, дві українські спортсменки Kira Liashchenkoна коні BUDWEISER посіла 36 місце з результатом 63,256% та Viktoriya Hut — TRADYTSIYA посіли 38 місці результат - 62,387%.

У «Командному призі» серед дітей наші спортсмени посіли знов ті ж самі місця, але покращили свій результат.

Україна в категорії «юнаки» були представлена повною командою. У «Командному призі» серед юнаків, де було представлено 65 спортивних пар з 19 країн пар перемогу одержала представниця Англії Annabella Pidgley на коні SULTAN DES PALUDS FRH, результат пари - 75,455%. Україну представляли: Danylo Konovalov на коні VHS CONCRTTI вони посіли 29 місце з результатом 69,182%, Tetiana Sokolova в парі з ENERGY посіли 34 місце з результатом 68,030%, сходинкою нижче на 35 місці залишилась Anastasiia Stadnik та SAN FRANCISCO PKZ їх результат 67,970%, Lyubomyr Yakymov на коні SAVOY посіли 50 місце з результатом 66,848%. У командній першості серед юнаків серед 16 команд перемогу одержала Німеччина з результатом 73,859%, Україна посіла 12 місце результат команди - 68,394%.

В «Особистому призі» серед юнаків за призові місця боролись 65 спортивні пари з 19 країн. Перемогу одержала спортивна пара з Німеччини Lucie-Anouk Baumgürtel на коні ZINQ HUGO FH з результатом 76,529%. 37 місце посіла Anastasiia Stadnik в парі з SAN FRANCISCO PKZ їх результат становив 68,147%, 41 місце Danylo Konovalov на коні CONCETTI їх результат - 67,735%, 47 місце Lyubomyr Yakymov та SAVOY результат пари - 66,912%, 53 місце посіла Tetiana Sokolova на коні ENERGY - 66,235%. На жаль у фіналі серед юнаків Україна представлена не була.

В категорії юніори з України було заявлено три спортивні пари, але на жаль в «командному призі» серед юніорів під час їзди українську пару Ірини Сороки та Діарал ПКЗ виключили, тому Україна не змогла взяти участь у командній першості.

У цій їзді Diana Borovyk в парі з BABY ROYAL посіли 48 місце з результатом 63,912%. Представниця Рівенської області Олександра Потієнко  та Дакар отримали від суддів 65,706% та посіли 41 місце.

Перемогу одержав спортсмен з Нідерландів Marten Luiten в парі з FINONA - їх результат 77,677%. В «особистому призі» серед юніорів перемогу одержав також представник Нідерландів Marten Luiten та FINONA - їх результат становив 79,617%. Oleksandra Potiienko в парі з DAKAR покращили свій результат - 66,353% та посіли 36 місце, Diana Borovyk та BABY ROYAL посіли 49 місце - їх результат становив 63,970%. До фіналу наші юніори кваліфікацію не отримали.