Волинські плавці здобули 2 медалі на чемпіонаті України з плавання серед юніорів

09 Липня 2021, 15:06
Волинські плавці здобули 2 медалі на чемпіонаті України 3557
Волинські плавці здобули 2 медалі на чемпіонаті України

У місті Бровари з 5 по 8 липня 2021 року відбувся чемпіонат України з плавання серед юнаків. У змаганнях участь взяли волинські спортсмени, та здобули в актив області 2 медалі.

Про це інформує Управління Молоді Та Спорту.

Вікторія Драницька стала чемпіонкою України на дистанції 100 метрів вільним стилем з результатом 1.02,38. Тренують плавчиню Наумова О.В. та Степанцова Ю.М. Переможниця є ученицею КЗ «СДЮСШОР плавання» Луцької міської ради

Бронзову нагороду здобув вихованець КЗ «СДЮСШОР плавання» Луцької міської ради Ігор Потапчук на дистанції 200 метрів на спині, тренер – Корець О.О.

У підсумку змагань команда Волині здобула кубок за 1 місце в другій групі і таким чином перейшла в п’ятірку кращих областей першої групи.

Вітаємо спортсменів та тренерів і бажаємо нових вдалих спортивних стартів та переможних п’єдесталів!