Волинські легкоатлети привезли три золотих й три інших медалей з Львова

05 Липня 2021, 17:48
волинські легкоатлети 1331
волинські легкоатлети

На змаганнях волинські легкоатлети завоювали низку медалей різного ґатунку у скарбничку області.

Про це інформує Управління Молоді Та Спорту.

З 3 по 5 липня, у Львові пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 року народження та молодших.

Золотими медалістами стали вихованці Любешівської ДЮСШ Муравський Едуард у спортивній ходьбі на дистанції 10000 метрів, з результатом 47:10.11 та дворазова чемпіонка Юлія Петрик у бігові на дистанції 1500 метрів, з результатом 4:37.63 та у бігові на дистанції 3000 метрів, з результатом 10:13,67.

Срібні нагороди вибороли Оксана Лук’янович у спортивній ходьбі на дистанції 5000 метрів та Максим Зейналян у десятиборстві.

Бронзовим призером став Євгеній Літвін у метанні молота.

Вітаємо переможців та призерів, а також їх тренерів і бажаємо нових досягнень і вдалих спортивних стартів!