Дзюдоїстка з Любомля стала призеркою чемпіонату України серед юніорів

02 Липня 2021, 12:54
Віталій Терешкевич, Дарина Ляшук та Олександр Сікорський 1604
Віталій Терешкевич, Дарина Ляшук та Олександр Сікорський

У Харкові відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юніорів, в якому взяли участь 321 спортсмен до 21 року.

Змагання відбулися 30 червня та 1 липня. Про це інформують на сайті Федерації дзюдо України.

Ці змагання стали відбірковими до збірної команди України для участі у міжнародних стартах, а саме юніорських Кубках Європи у Празі (17-18 липня) і Бухаресті (31 липня – 1 серпня). Далі за підсумками цих двох стартів буде сформована команда для участі у юніорському чемпіонаті Європи і світу, що пройдуть восени цього року.

У Харкові ж змагання відбувалися за хорошої конкуренції та за участі майже всіх лідерів юніорської команди. Власне вони і підтвердили свій клас, одержавши перемогу у свої вагових категорій.

На цьому турнірі представниця Любомля Дарина Ляшук, вихованка тренера Олександра Сікорського, стала срібною призеркою у ваговій категорії 63 кілограми.

На шляху до успіху дівчина вибила з боротьби суперниць із Дніпровщини, Донеччини та Луганщини, а у фіналі боролася з представницею Київщини Анастасією Чижевською, якій поступилася.