Старовижівські футболісти перемогли суперників з Поворська

Футбол 939
Футбол

У Старій Вижівці відбувся футбольний матч.

Змагалися буцинські футболісти з командою з Поворська. Про це повідомили на сторінці футбольного клубу «Буцин» у фейсбук.

Протягом усієї гри тривала запекла боротьба між командами. Уже на 13-й хвилині бомбардир буцинців Вадим Барчук, влучно вціливши в ворота суперника, відкрив рахунок матчу.

До завершення першого тайму футбольний клуб «Поворськ» зрівняв рахунок − 1:1.

Початок другого тайму був досить напружений. Завдяки передачі від лівого захисника Михайла Семенюка капітан буцинців Максим Білітюк точно влучив у ворота суперника, чим вивів команду вперед − 2:1.

Поворські футболісти усіма силами намагалися зрівняти рахунок, однак провівши чудову контратаку, Максим Білітюк «зарядив» дубль-гол. А невдовзі Ілля Гелюта, не залишивши суперникам жодного шансу на перемогу, забив ще один гол.

Результат матчу − 4:1 на користь буцинської команди.